O Nas

O Nas

Jesteśmy firmą prężne działającą w branży filmowej i fotograficznej. W trakcie wielu lat zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam oferować wideofilmowanie oraz fotografię ślubną charakteryzujący się wysoką jakością.

Indywidualna oferta zawsze ustalana jest z klientem. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje w sposobie realizacji reportaży ślubnych jak i ich aranżacji podczas montażu, dzięki czemu mają Państwo wpływ na ostateczny kształt filmu oraz zdjęć ze ślubu

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych momentów w życiu każdego z nas. Wkraczacie w nowy etap  związku  z pewnością chcielibyście utrwalić ten moment na zawsze, nasza firma  stworzymy wam nowoczesny i niepowtarzalny film ślubny

Nie jesteśmy standardowym studiem, gdzie wszystkie filmy weselne  wyglądają tak samo. My wkładamy w montaż filmu ślubnego nie tylko nasze umiejętności i talent ale także serce, dzięki czemu każdy film z wesela  jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

współpraca

Sprzęt

Kamery

Posiadamy kamery telewizyjne wykorzystywane w większości stacji telewizyjnych na całym Świecie.  Oferujemy Państwu najnowszą technologię filmowania w rozdzielczości FULL HD oraz 4k.  Kamery dają możliwość filmowania w bardzo słabych warunkach oświetleniowych, wyposażone są w bardzo dobre przetworniki obrazu. Kolejnym atutem wykorzystania  kamery broadcastowej przy filmowaniu wesel jest możliwość zapisu wielokanałowego dźwięku stereo z czterech niezależnych źródeł dzięki temu mamy przez cały film z wesela idealny dźwięk.

 Aparaty (lustrzanki DSLR)

Fotografia ślubna tak jak filmowanie wymaga odpowiedniego sprzętu. Nasza firma do fotografowania wesel używa profesjonalnego sprzętu firmy Canon oraz Nikon  wraz z  różnego typu obiektywami oraz lampami. Lustrzanki wykorzystujemy zarówno w wideofilmowaniu wesela jak i fotografii.  Lustrzanka wyposażona w odpowiedni obiektyw pozwala filmować  wesele  z doskonałą jakością obrazu o niespotykanej głębi ostrości.

Systemy Stabilizacji Obrazu

Jako jedna z niewielu firm specjalizujących się w wideofilmowaniu imprez okolicznościowych posiadamy system stabilizacji obrazu.  Ujęcia z tego systemu dają niepowtarzalny efekt stabilizacji scen kręconych w trakcie ruchu. Posiadamy także statywy z głowicami olejowymi dające płynność ruchu podczas kręceniu ujęć, nie ma obaw o trzęsący się obraz w trakcie nagrania.

Jazda Kamerowa

Jest to specjalnie zaprojektowany wózek do kamer, który umożliwia filmowanie  scen poruszając kamerą po szynie. Stabilność oraz brak wstrząsów daje spore możliwości w zakresie aranżacji zaawansowanych ujęć filmowych podczas kręcenia uroczystości ślubnych.

 Dźwięk 

Wielokrotnie oglądając film ślubny spotykamy się z sytuacją gdzie nic nie słychać  np. podczas przysięgi dźwięk  jest  nagrany za cicho. My wykorzystujemy sprzęt firmy Sennheiser, są to mikrofony i nadajniki powszechnie używane przez takie stacje jak TVN czy TVP do nagrywania dźwięku. Zaletą tego sprzętu jest to że możemy bezprzewodowo nagrać czysty nieprzetworzony dźwięk prosto ze źródła np. z mikrofonu w kościele, konsoli orkiestry lub DJ-a na sali.

Kran Filmowy

Posiadamy kran filmowy  który  oferuje szerokie możliwości podczas filmowania wesela. Daje możliwość wykonywania płynnych ujęć zarówno nisko przy podłożu jak i wysoko, w miejscach niedostępnych wcześniej dla operatora, w zakresie 360°, dzięki czemu możliwe jest pokazanie filmowanej uroczystości z wielu perspektyw przy zachowaniu idealnej płynności.  Kran kamerowy jest dostępny podczas filmowanej uroczystości po wcześniejszym uzgodnieniu.

Filmowanie z Powietrza

Oferujemy  wideofilmowanie oraz fotografie ślubną z powietrza, inaczej ujmując – z lotu ptaka. Posiadamy  Bezzałogowe statek powietrzny  potocznie zwane dronem. Dron to sprzęt umożliwiający filmowanie wesel w miejscach, gdzie klasyczne obiekty latające takie jak motolotnie, samoloty i śmigłowce nie mogą lub nie są w stanie dotrzeć. Dzięki temu w filmie ślubnym uzyskujemy niepowtarzalne ujęcia z lotu ptaka.

Studniówki

Studniówka jest najważniejszą imprezą poprzedzającą  maturę. Maturzyści z niecierpliwością odliczają  sto dni przed maturą a wiąże się z tym wybór firmy zajmującej się filmowaniem i fotografowaniem studniówek. Najważniejszym i niezapomnianym elementem w filmie ze studniówki jest polonez, który rozpoczyna bal . Następnie podziękowania, przemówienia  impreza tort. Nasza Firma filmuje studniówki na kilka kamer  użyty sprzęt oraz dynamiczny sposób filmowania sprawią, że studniówka na długo pozostanie we wspomnieniach wszystkich maturzystów.

Oferta dla Firm

  • filmy reklamowe
  • filmy szkoleniowe
  • filmy poklatkowe z budowy
  • filmy instruktażowe
  • wyjazdy szkoleniowe i integracyjne
  • spoty wyborcze kampanie .